Meiltä myös lavettikuljetukset, nosturityöt, vaihtolavakuljetukset, sekä jätelavat vuokralle!

Yhteystiedot

Maansiirto Hämeenniemi Ky

Toimisto: Yliahontie 16, 42700 Keuruu

Halli: Miilutie 6, 42700 Keuruu

Y-tunnus: 2666392-9

Laskutus

Sähköiset laskut
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003726663929
OVT-tunnus: 003726663929

Paperilaskut

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Maansiirto Hämeenniemi Ky (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 78881
00063 LASKUNET

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Maansiirto Hämeenniemi Ky :n sähköpostiskannauksen osoite:
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Petri Hämeenniemi

Petri Hämeenniemi

Toimitusjohtaja
Urakkalaskenta
Kalustonhallinta

040 523 89 56
petri@maansiirtopuuha.fi

Matti Varis

Matti Varis

Työpäällikkö
Työmaat
Urakkalaskenta

040 740 83 02
matti@maansiirtopuuha.fi

Heli Hämeenniemi

Heli Hämeenniemi

Talousjohtaja
Reskontra

040 551 90 62
heli@maansiirtopuuha.fi

Johanna Neijonen

Johanna Neijonen

Toimistosihteeri

044 974 74 93
johanna@maansiirtopuuha.fi

Henri Hämeenniemi

Henri Hämeenniemi

Työnjohto

040 575 74 98
henri@maansiirtopuuha.fi

Antero Mahlamäki

Antero Mahlamäki

Työnjohto

044 973 90 42
antero.mahlamaki@maansiirtopuuha.fi

Janne Lepikko

Janne Lepikko

Mittaustyöt
Kuljetustilaukset
ICT

044 989 75 21
janne.lepikko@maansiirtopuuha.fi

Kimmo Arppe

Kimmo Arppe

Laatupäällikkö
Insinööri

040 589 06 75
kimmo@maansiirtopuuha.fi

© 2016 Maansiirto Hämeenniemi Ky. Kaikki oikeudet pidätetään. Kotisivut: satea.fi