Yhteystiedot

Maansiirto Hämeenniemi Ky
Y-Tunnus: 2666392-9

Toimisto: Keuruuntie 17 LH 32, 42700 Keuruu
Käynti Loilontien puolelta

Halli: Miilutie 6, 40700 Keuruu

Laskutus

Sähköiset laskut
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskuosoite: 003726663929
OVT-tunnus: 003726663929

Paperilaskut

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Maansiirto Hämeenniemi Ky (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 78881
00063 LASKUNET

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Maansiirto Hämeenniemi Ky :n sähköpostiskannauksen osoite:

MaansiirtoHameenniemiKy.FI.P.103866-0@docinbound.com

Petri Hämeenniemi
Petri Hämeenniemi040 523 89 56petri@maansiirtopuuha.fi
Toimitusjohtaja
Urakkalaskenta
Kalustonhallinta
Matti Varis
Matti Varis040 740 83 02matti@maansiirtopuuha.fi
Työpäällikkö
Työmaat
Urakkalaskenta
Heli Hämeenniemi
Heli Hämeenniemi040 551 90 62heli@maansiirtopuuha.fi
Talousjohtaja
Johanna Neijonen
Johanna Neijonen044 974 74 93johanna@maansiirtopuuha.fi
Toimistosihteeri
Henri Hämeenniemi
Henri Hämeenniemi040 575 74 98henri@maansiirtopuuha.fi
Työnjohto
Antero Mahlamäki
Antero Mahlamäki044 973 90 42antero@maansiirtopuuha.fi
Työnjohto
Janne Lepikko
Janne Lepikko044 989 75 21janne@maansiirtopuuha.fi
Mittaustyöt
ICT
Kimmo Arppe
Kimmo Arppe050 51 23 806kimmo@maansiirtopuuha.fi
Kehitysjohtaja
Insinööri
Mauri Saarijärvi
Mauri Saarijärvi0400 27 27 90mauri@maansiirtopuuha.fi
Ajojärjestelijä
Kuljetustilaukset